free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Jaś i Małgosia- spektakl dla dzieci

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci pt. "Jaś i Małgosia”, który odbędzie się 27 października o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47. Będzie to pierwszy spektakl w nowym sezonie!

Korpo_racje - spektakl dla dorosłych

Wrocławski klub Anima serdecznie zaprasza na spektakl „KORPO_racje”, który odbędzie się 26 października o godz. 19.00 przy ul.Pilczyckiej 47. Spektakl przeznaczony jest dla widzów +16

X Przegląd Piosenki Filmowej i Musicalowej

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w X edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku.

XXVI Konkurs Plastycznym Dla Dzieci

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXVI Konkursie Plastycznym Dla Dzieci pt. „MÓJ ŚWIAT ZA 50 LAT”.

IV konkurs plastyczny dla dorosłych

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych pt. „Wrocławska jesień impresją malowana”.

III konkurs plastyczny dla dorosłych

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2019_konkursy_plastyczny_PROMO.jpg

 

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w III Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych  pt. „Oto ja”.  

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które nie mają za sobą wielkich sukcesów artystycznych, a chcieliby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Praca konkursowa może zostać wykonana w dowolnej technice plastycznej: ołówek, kredki, węgiel, pastele (zabezpieczone fiksatywą), farby (akwarela, akryl, gwasz, tempera, olej), batik, techniki graficzne (bez grafiki komputerowej), kolaż, itp.

Temat konkursu brzmi: „Oto ja”. Jak należy go interpretować?

Gdy zauważasz ze nagle długopis zmienił swoją funkcję relaksuje Cię pisanie palcem po piasku, i nagle podnosząc filiżankę kawy zaczyna cię instruować malowniczy ślad, który po sobie zostawiła…Gratuluję, znalazłeś drogę do świata fantazji, zapraszamy, jest nas tutaj więcej. Razem poszukamy kreski, formy i koloru, ale najważniejsze jest to aby w tych wszystkich możliwościach odszukać siebie samego, tylko świadomy artysta potrafi stworzyć dzieło sztuki. Na czym polega ta przygoda? Zainspiruj się sobą! Jakim kolorem jesteś? Czy jesteś światłem? Czy raczej cieniem? Uproszczonym, równym kształtem? Czy misternym ozdobnym szczegółem? Namaluj, narysuj, stwórz wizję siebie w dowolnej technice, takiej którą najlepiej odzwierciedl Twoje emocje i charakter. Jesteś energiczny? Użyj ołówka, jesteś typem marzyciela? Użyj akwareli. Pozwól sobie na totalną improwizację, deformację formy. Pokaż nam siebie swoimi oczami, maluj emocjami!

Nadesłane materiały zostaną ocenione przez jury, w skład którego wchodzą:

 - Krystyna Szczepaniak – absolwentka Wydziału Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ASP w Poznaniu. Zajmuje się wieloma mediami, a w szczególności malarstwem, rysunkiem.  Na swoim koncie ma wiele indywidualnych wystaw, a także zbiorowych.

- Jacek Doszyń – Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki. Posiada dyplom w pracowni prof. Eugeniusza Geta-Stankiewicza (1990). Specjalizuje się w drzeworycie i sitodruku. W grafice użytkowej koncentruje się na plakacie. Uczestniczył w wielu prestiżowych wystawach i konkursach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest laureatem nagród i wyróżnień.

 - Agata Mikułowska: ur. w Świnoujściu, od 10-go roku życia mieszka we Wrocławiu. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, ukończyła Wrocławską ASP na Wydziale Malarstwa. Obecnie, od kilkunastu lat prowadzi własną pracownię projektową, zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz, oraz tworzeniem scenografii.

 Na zwycięzców czekają nagrody oraz wernisaż ich prac w siedzibie organizatora.

 

Terminy:

  • Nadsyłanie prac:                          15.03.2019
  • Rozstrzygnięcie konkursu:            19.03.2019
  • Wręczenie nagród (wernisaż):     24.03.2019

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Nasz Kalendarz

Październik 2019
Po Wt Śr Cz Pi So N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy