free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Jaś i Małgosia- spektakl dla dzieci

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci pt. "Jaś i Małgosia”, który odbędzie się 27 października o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47. Będzie to pierwszy spektakl w nowym sezonie!

Korpo_racje - spektakl dla dorosłych

Wrocławski klub Anima serdecznie zaprasza na spektakl „KORPO_racje”, który odbędzie się 26 października o godz. 19.00 przy ul.Pilczyckiej 47. Spektakl przeznaczony jest dla widzów +16

X Przegląd Piosenki Filmowej i Musicalowej

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w X edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku.

XXVI Konkurs Plastycznym Dla Dzieci

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXVI Konkursie Plastycznym Dla Dzieci pt. „MÓJ ŚWIAT ZA 50 LAT”.

IV konkurs plastyczny dla dorosłych

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych pt. „Wrocławska jesień impresją malowana”.

Aktywnie z Animą - 23.02.2019r.

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2019_aktywnie_aktywnielutyPROMO.jpg

 

Zapraszamy wszystkich dorosłych mieszkańców Wrocławia na kolejną odsłonę naszych comiesięcznych zajęć „Aktywnie z Animą”. W edycji lutowej wydarzenia odbędą się: warsztaty relaksacyjne, warsztaty muzykoterapii/muzyczny relaks terapeutyczny, warsztaty plastyczne, florystyczne oraz zajęcia jogi śmiechu.

23 lutego 2019 roku od godz. 10.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych blokach zajęć (z wyjątkiem warsztatów florystycznych – koszt 30 zł).

Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 71 351 12 71

 

HARMONOGRAM:

10:00 – 11:00 WARSZTAT RELAKSACJI

(prowadzenie: Zbigniew K. Marzec)

11:10 – 12:40 WARSZTAT MUZYKOTERAPII I MUZYCZNY RELAKS TERAPEUTYCZNY

(prowadzenie: Sylwia Glimasińska)

12:50 - 14:20 WARSZTAT PLASTYCZNY: CZARNO-BIAŁY, POZNAJEMY TECHNIKI ARTYSTYCZNE 

(prowadzenie: Krystyna Szczepaniak)

14:30 - 16:00 WARSZTAT FLORYSTYCZNY: DEKORACJA JEDNEGO KWIATU

(prowadzenie: Anita Ignasiak)

16:20 – 18:00 WARSZTAT JOGI ŚMIECHU: ĆWICZ I BAW SIĘ NA CAŁEGO

(prowadzenie: Anna Luchowska)

 

OPIS ZAJĘĆ:

WARSZTAT RELAKSACJI

Zajęcia prowadzone przez Zbigniewa M. Marca, to przede wszystkim lek na stres. Po tych zajęciach każdy poczuje się zrelaksowany i będzie bardzo dobrze spać w nocy.

WARSZTAT MUZYKOTERAPII I MUZYCZNY RELAKS TERAPEUTYCZNY

Warsztaty muzykoterapii oraz relaks z terapeutycznymi dźwiękami kamertonow, mis tybetańskich , dzwonków koshi, bębna szamańskiego oraz innych orientalnych instrumentów to propozycja dla każdego, kto chce się wyciszyć i uciec na parę chwil od zgiełku dnia codziennego. Podczas zajęć usłyszymy kilka kompozycji wokalnych i mantr, a na zakończenie rozruszamy ciało tańcem intuicyjnym przy nieco żywszych rytmach. Pozwoli nam to pożegnać się z napięciami w ciele i wyzwoli to, co było zblokowane.  

 

Na zajęcia proszę przyjść z nieprzepełnionym brzuchem, w wygodnym, miękkim ubraniu, telefon wyłączmy. Potrzebne będą maty i ewentualnie koce do przykrycia.  

 

WARSZTAT PLASTYCZNY: CZARNO-BIAŁY, POZNAJEMY TECHNIKI ARTYSTYCZNE 

Nie smuć się czarno-białym widokiem za oknem. Narysuj go! Czarno-białe myśli? Narysuj je! Tym razem zabawa i poznawanie czarno-białych technik rysunkowych. Czarny węgiel, biała kartka, biała kredka, czarny papier, czarny tusz, biały podkład, biały tusz, czarny karton.  

Prowadząca: Krystyna Szczepaniak . Artysta plastyk, absolwentka poznańskiej Akademii Sztuk Plastycznych w Poznaniu.  Od wielu lat zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz edukacją artystyczną. Fotografia jest jej dodatkową pasją.  Lubi czarno-białe, ale również kocha kolor. Mieszka, pracuje i bawi się we Wrocławiu.

 

WARSZTAT FLORYSTYCZNY: DEKORACJA JEDNEGO KWIATU

 

W czasie warsztatów stworzymy dekoracje i kompozycje, w których główną rolę zagra jeden kwiat: róża, goździk, gerbera…Wykorzystamy zielone dodatki, naczynia, serwetki, wstążki i wiele innych materiałów.

 

WARSZTAT JOGI ŚMIECHU: ĆWICZ I BAW SIĘ NA CAŁEGO

Prowadząca warsztat, Anna Luchowska, poprzez jogę śmiechu chce dzielić się odkryciem indyjskiego lekarza, dr Madana Katarii, który udowodnił, że śmiech wywołany "na życzenie" działa na nasz organizm w taki sam sposób jak śmiech spontaniczny. Bawiąc się i ćwicząc dziecięcą radość, inspirujemy śmiech, a salwy śmiechu przeplatamy ćwiczeniami oddechowymi. Lekkość bycia da się wyćwiczyć! W trakcie spotkań z jogą śmiechu uczymy się techniki redukcji stresu, do której nie potrzebujemy maty do ćwiczeń, ani środków wspomagających. Może ją ćwiczyć każdy, bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną. Nie będzie tu asan, psa z głową w dół, ani stawania na głowie. Wystarczą dobre chęci i zdrowa przepona!

Nasz Kalendarz

Październik 2019
Po Wt Śr Cz Pi So N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy